Voda Preventa

Preventa - 85

Preventa® 85 - voda so zníženým obsahom deutéria (85 PPM)
 
Preventa® 85 - vodu so zníženým obsahom deutéria - konzumujú predovšetkým pacienti po predošlej kúre s Preventou 105 trvajúcej dva až tri mesiace, ako doplnkovú terapiu popri konvenčnej liečbe. Počas kúry je potrebné prijímané tekutiny nahradiť vodou Preventa®. Príjem iných tekutín (voda z vodovodu, mlieko, ovocné šťavy, alkohol, minerálky atď.) by sa mal obmedziť na absolútne minimum, alebo sa im úplne vyhýbať.
 
Denné množstvo Preventy (zvyčajne 1,5 - 2 litre) sa odporúča konzumovať v rovnomerných dávkach počas celého dňa po malých množstvách (1 - 2 dl). Je možné ju konzumovať samostatne, alebo si z nej pripraviť čaj, kávu (variť pod pokrievkou krátku dobu) prípadne ochutiť malým množstvom sirupu alebo citrónovou šťavou.

Popri požívaní vody so zníženým obsahom deutéria sa odporúča zdravá, vyvážená životospráva. Jedenkrát do dňa je možné konzumovať malé množstvo (2 - 3 dl)
polievky varenej z vody s normálnou hladinou deutéria. Ovocie a zeleninu je potrebné konzumovať surovú prípadne parenú alebo pripravenú ako prívarok. Kvôli vysokému obsahu deutéria sa neodporúča konzumácia južného ovocia. Z bielkovín živočíšneho pôvodu sa rozhodujte predovšetkým pre biele mäso (kurča, morka, ryby), z mliečnych výrobkov sú vhodné tie s menším obsahom tekutín, t.j. syry, tvaroh, kefír, jogurty.
 
Nepriaznivo vplýva na účinky odňatia deutéria Gersonova terapia, prísna vegetariánska diéta, prijímanie kozieho mlieka a kozích produktov, horúce sedacie kúpele, depresívna nálada, užívanie antioxidantov (A-, C-, E-, Q10-vitamíny karotionoidov a selénu) vo vysokých dávkach, prípadne ťažká fyzická práca či tréningy.
 
Zloženie: pramenitá voda Bükk so zníženým obsahom deutéria obsah D (178 mg/l HDO)
Obsah: draslík - 0,5 mg/l, kalcium - 16,1 mg/l, horčík - 4,7 mg/l, chlorid - 0,8 mg/l, sodík 4,00 mg/l, CO2 - 4,0 g/l
 
 
 Objednajte si